Jak to celé vlastně funguje?

Mapa se vytváří s využitím vysoce přesného programu s použitím dat z vesmírného teleskopu. Za pomoci algoritmu, se kterým program pracuje lze vygenerovat hvězdy nejen ze vzpomínek které se již staly, ale také k událostem které vás teprve čekají, jakou je třeba svatba.


A pár řádek o nás.

Celé to začalo dárkem k svátku.... Svoje první hvězdné nebe jsem dostala na svůj svátek (od svého manžela) a ihned jsem se do něj zamilovala (do toho dárku :-) ). Po nějaké chvíli přemýšlění a rozhodování se, jsme usoudili, proč tohle nenabídnout i ostaním a dělat tak radost více lidem. Je přece krásné, mít doma památku která nám připomene důležité okamžiky v našem životě.

.... a tak vznikl nápad založit e-shop a hvězdné nebe nabízet dál. Jsme teprve na začátku, ale už teď víme, že chceme dělat hlavně radost a vytvářet hvězdné nebe i pro vás, které bude nezapomenutelné.

Naší nabídku designů naleznete v e-shopu, ale rozhodně to není finální nabídka. Chceme jí postupem času rozšiřovat a to možná i s Vaší pomocí a zpětné vazby. Proto když budete mít nějaké postřehy, nebo nápady, jak hvězdy vylepšit, budeme jedině rádi za Vaše podněty.

Prozatím nás můžete kontaktovat přes e-mail, nebo přes naše stránky na Facebooku a my slibujeme že se budeme snažit odpovídat co nejrychleji.